влевовправо
Новинка

Люстра в стилі лофт на 5 лампочок P5-N3538/5/BK
- В наявності
- Код: P5-N3538/5
1 891 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Современная потолочная люстра в стиле лофт на пять лампочек прекрасно подойдет под стильный и современный интерьер. Каркас люстры окрашен в черный матовый цвет с элементами дерева которые создают контраст на фоне основного цвета. Люстра подойдет для помещений со средними и высокими потолками. Лаконичный дизайн и отсутствие лишних декоративных элементов подчеркнет интерьер помещения. Плафоны данной модели произведены из прочного прозрачного тонированного стекла. Плафон крепится к каркасу за зажимах,благодаря чему плафон легко снимать и одевать. Патрони типу Е27 дозволяють використовувати більшість з наданих на ринку лампочок. Підійдуть лампочки розміру G45.
Стельова люстра напять лампочок. Тип патрона Е27. Колір каркасу: чорний+дерево.
Висота люстри - 400 мм
Діаметр люстри - 530 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 53 см |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 1 891 ₴







