влевовправо
Новинка

Люстра - павук в стилі лофт P5-C1105/12/AB+BK
- В наявності
- Код: P5-C1105/12
4 103 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра на дванадцять лампочок в стилі лофт стане відмінним доповненням для сучасного інтер'єру як вітальні або спальні, так і для інтер'єру передпокою або обіднього залу. Каркас люстри пофарбований в чорний матовий колір. У даній моделе люстри відсутні плафони. Нахил рожков з плафонами можна регулювати за допомогою закруток. В комплекті люстри йде кріплення типу "планка". Встановлені патрони типу Е27, що дозволяє використовувати більшість типів лампочок представлених на ринку. Придбати лампочки до люстр і настінних світильників ви так само можете у нас на сайті. Лампочки йдуть в комплекті.
Люстра стельова на дванадцять лампочок. Тип патрона Е27.
Висота люстри - 600 мм
Діаметр люстри - 1200 мм
Люстра стельова на дванадцять лампочок. Тип патрона Е27.
Висота люстри - 600 мм
Діаметр люстри - 1200 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Бронза |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 120 см |
- Ціна: 4 103 ₴





