влевовправо
Новинка

Люстра в стилі лофт на 6 лампочок P5-N3563/6/WT+FG
- В наявності
- Код: P5-N3563/6
1 297 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна стельова люстра в стилі лофт на шість лампочок прекрасно підійде під стильний та сучасний інтер'єр. Каркас люстри пофарбований у білий матовий колір з елементами золота які створюють контраст на тлі основного кольору. Люстра підійде для приміщень з середніми і високими стелями. Лаконічний дизайн і відсутність декоративних елементів підкреслить інтер'єр приміщення. Плафони даної моделі зроблені з міцного прозорого тонованого скла з нестандартною для плафона формою. Так само завдяки спот системі, плафони можна повертати в будь-якому напрямку,що допоможе створити потрібну кількість світла для певних ділянок або створити незвичайний світловий візерунок. Патрони типу Е27 дозволяють використовувати більшість з наданих на ринку лампочок.
Стельова люстра на шість лампочок. Тип патрона Е27. Колір каркасу - білий+золото.
Висота люстри - 550 мм
Діаметр люстри - 700 мм
Стельова люстра на шість лампочок. Тип патрона Е27. Колір каркасу - білий+золото.
Висота люстри - 550 мм
Діаметр люстри - 700 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 см |
| Висота | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 1 297 ₴











