влевовправо
Новинка

Стельова люстра на 5 лампочок (чорна) P5-N3590/5/BK
- В наявності
- Код: P5-N3590/5
1 762 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова на 5 лампочок відмінно підійде як на кухню або вітальню так і в спальню або робочий кабінет. Завдяки кольору каркаса "чорний" дана люстра чудово підійде до будь-якого інтер'єру. Плафони виготовлені з міцного скла. Патрони типу Е27 зарекомендували себе своєю довговічністю, надійністю і стійкістю до перепадів температур і напруги. Ви без будь-яких проблем зможете використовувати потужну лампочку в даній люстрі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті. Також під цю люстру ми можемо допомогти Вам підібрати бра.
Люстра стельова на 5 лампочок. Колір каркасу: чорний+дерево. Колір плафона: прозоре скло медового кольору. Патрон Е27
Діаметр люстри: 600 мм;
Висота люстри: 310 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Прометей |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 1 762 ₴





