влевовправо

Люстра лофт на 6 лампочок P5-N3649/6/
- В наявності
- Код: P5-N3649/6
1 320 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра в стилі лофт стане відмінним доповненням для сучасного інтер'єру як вітальні або спальні, так і для інтер'єру передпокою або обіднього залу. Каркас люстри пофарбований в чорний колір. Плафони даної моделі зроблені з міцного скла білого кольору. Патрони зроблені з кераміки, що дозволяє використовувати потужні лампочки. Керамічні патрони зарекомендували себе надійними ,довговічними і стійкими до перепадів напруги. Максимальний розмір лампочки - G45. Плафони кріпляться на затискачі. В комплекті люстри йде кріплення типу "планка".
Люстра стельова на шість лампочок в стилі лофт. Колір каркасу: чорний матовий. Колір плафона - білий. Тип патрона Е27 . Тип кріплення - планка.
Висота люстри - 550 мм
Діаметр люстри - 710 мм
Люстра стельова на шість лампочок в стилі лофт. Колір каркасу: чорний матовий. Колір плафона - білий. Тип патрона Е27 . Тип кріплення - планка.
Висота люстри - 550 мм
Діаметр люстри - 710 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 71 см |
| Висота | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 1 320 ₴







