влевовправо
Новинка

Люстра лофт на 10 лампочок P5-N3649/10/
- В наявності
- Код: P5-N3649/10
1 941 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потолочная люстра в стиле лофт станет отличным дополнением для современного интерьера как гостиной или спальни, так и для интерьера прихожей или обеденного зала. Каркас люстры окрашен в черный цвет. Плафоны данной модели сделаны из прочного стекла белого цвета. Патроны произведены из керамики, что позволяет использовать мощные лампочки. Керамические патроны зарекомендовали себя надежными ,долговечными и устойчивыми к перепадам напряжения. Максимальный размер лампочки - G45. Плафоны крепятся на зажимы. В комплекте люстры идет крепление по типу "планка".
Люстра стельова на десять лампочок в стилі лофт. Колір каркасу: чорний матовий. Колір плафона - білий. Тип патрона Е27 . Тип кріплення - планка.
Висота люстри - 560 мм
Діаметр люстри - 620 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 62 см |
| Висота | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 1 941 ₴




