
Класична люстра з абажурами на 3 лампочки P13-6138/3/CH
- В наявності
- Код: P13-6138/3
3 841 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Люстра виконана в класичному стилі. На каркасі колір хром розміщені підвіски з кришталю ,який не мутніє з часом і зберігає перелив. Вона відмінно впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші і блиску. Ця люстра підійде як для високих так і для середньої висоти стель. Абажури виконані з міцного і якісного текстилю. Люстра має кріплення "під гачок" і надійно фіксується на стелі. Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з абажурами і елементами кришталю. Колір основи: латунь/хром. Колір абажурів:білий. 3 патрона Е27. Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона буде виглядати на високих і середньої висоти стелі. Діаметр: 570 мм Висота: 11000 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 57 см |
- Ціна: 3 841 ₴





