
Класична люстра з абажурами і елементами кришталю P13-6138/8/CH
- В наявності
- Код: P13-6138/8
8 427 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Люстра виконана у класичному стилі. На каркасі колір хром розташовані підвіски із кришталю, який не мутніє з часом і зберігає перелив. Вона чудово впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші та блиску. Дана люстра підійде як для високих, так і для середньої висоти стель. Абажури виконані з міцного та якісного текстилю. Люстра має кріплення "під гачок" та надійно фіксується на стелі. Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з абажурами та кришталевими елементами. Колір основи: нікель/хром. Колір абажурів: білий. 8 патронів Е14. Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона виглядатиме на високих і середній висоти стелі. Діаметр: 7930 мм. Висота: 1020 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 102 см |
| Діаметр | 78 см |
| Основні атрибути | |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
- Ціна: 8 427 ₴





