влевовправо
Новинка

Настільна лампа з абажуром P13-1010/1T/W-Gray
- В наявності
- Код: P13-1010/1T
2 107 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа в класичному стилі стане ідеальним доповненням інтер'єру як на прикроватном столику в спальні, так і на робочому столі в кабінеті або залі. Абажур даної настільної лампи виконаний з якісного текстилю білого кольору з декоративними оборками у вигляді срібний тасьми по краях самого абажура. У даній моделі люстри встановлений один патрон типу Е14 з кераміки, які в свою чергу зарекомендували себе надійними, а так само стійкими до перепадів напруги і підвищених температур. Ви без праці можете використовувати потужну лампочку в цій настільній лампі. Сам каркас люстри прикрашений декоративними елементами з кераміки і склопластику.
Настільна лампа в класичному стилі з абажуром. Тип патрона Е14
Висота лампи - 450 мм
Діаметр абажура - 230 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 23 мм |
- Ціна: 2 107 ₴





