влевовправо
Новинка

Настільна лампа з абажуром P13-1905/1T-S①/CH
- В наявності
- Код: P13-1905/1T-S①
1 858 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа в стилі модерн стане ідеальним доповненням інтер'єру як на прикроватном столику в спальні, так і на робочому столі в кабінеті або залі. Абажур даної настільної лампи виконаний з якісної білої нитки на пластиковою основою. У даній моделі люстри встановлений один патрон типу Е14 , які в свою чергу зарекомендували себе надійними, а так само стійкими до перепадів напруги і підвищених температур. Ви без праці можете використовувати потужну лампочку в цій настільній лампі. Сам каркас люстри прикрашений декоративним елементів зі скла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр | 25 мм |
- Ціна: 1 858 ₴






