влевовправо

Люстра підвісна на 3 лампочки P3-3375/3P/MIX BK+GN+WT+RD
- В наявності
- Код: P3-3375/3P
2 070 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна і стильна люстра на 3 лампочки стане чудовим доповненням як сучасного інтер'єру в стилі як еклектика, так і класичного (прованс і тд).
Дана люстра підійде як для високих так і для середньої висоти стель. Люстра надійно фіксується на стелі. Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. У даній моделі встановлено один патрона Е27. Підібрати та придбати лампочки до люстр і бра ви так само можете у нас на сайті у відповідному каталозі.
Підвісна люстра на 3 лампочки. Колір: червоний. Матеріал: алюміній. Стиль виконання: модерн. Трос люстри регулюється, тому люстру можна монтувати як на високі так і низькі стелі. Діаметр: 350. Висота: 750.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Червоний |
| Колір арматури (підстави) | Червоний |
| Виробник | Прометей |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 см |
| Висота | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодна енергозберігаюча |
- Ціна: 2 070 ₴



