влевовправо

Люстра на 2 лампочки (темна) P3-1776/2P/DK+WT
- В наявності
- Код: P3-1776/2P
929 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра в "східному" стилі на дерев'яному каркасі - стане відмінним доповненням в строгому мінімалістському інтер'єрі. Так само завдяки тросовому кріплення планки фіксації плафонів світильника , його висоту і кут нахилу можна регулювати на свій розсуд . Плафони виготовлені з міцного матового скла. Патрони типу Е27 з кераміки зарекомендували себе своєю довговічністю,надійністю і стійкістю до перепадів температур і напруги. Ви без жодних проблем зможете використовувати потужну лампочку в даній люстрі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Люстра підвісна на 2 лампочки.Колір плафона - муранське скло
Тип патрона Е27 керамічний (2 шт.)
Ширина люстри - 500 мм
Висота люстри - 600 мм (регульована)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Стиль виконання | Японський |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Муранське скло |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 929 ₴



