влевовправо

Класична люстра з абажурами і елементами кришталю. P13-RM1304/5
- В наявності
- Код: P13-RM1304/5
5 295 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра виконана в класичному стилі.На каркасі кольору хром/нікель розміщені підвіски з цього кришталю ,який не мутніє з часом і зберігає перелив,за який так люблять кришталь. Вона відмінно впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші і блиску.Ця люстра підійде як для високих так і для середньої висоти стель. Абажури виконані з міцного і якісного текстилю. Люстра має кріплення "під гачок" і надійно фіксується на стелі.Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з кришталем на ланцюгу на п'ять лампочок. Колір основи: латунь/хром. Патрон : Е14 пластиковий
Діаметр: 650 мм.
Висота: 1020 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 102 см |
| Діаметр | 65 см |
| Основні атрибути | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Прометей |
| Тип цоколя | E14 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 5 295 ₴






