
Класична кришталева люстра на ланцюжку P5-E1186/6/CH
- В наявності
- Код: P5-E1186/6
3 767 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Люстра-свеча заповнена в класичному стилі чудово підходить для світлого інтер'єру. На каркасі кольорів "хром" розміщені підвіски з кришталика, який не мутніє з часом і зберігає перелив, який так люблять кришталик. Вона чудово впишеться у Ваш інтер'єр і придасть йому розкоші і пишнота. Ця люстра підходить як для високих, так і для середньої висоти потовків.Люстра має кріплення під гачок і надійно фіксується на стелі. Потрони типу E27 з кераміки зарекомендували себе своєю тривалістю, надією і стійкістю до перепадів температури та напруження. Ви без жодних проблем зможете використовувати потужну лампочку у цій люстрі. Придбати лампочки до люстрам ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з кришталем на ланцюгу на 6 лампочок. Колір основи: хром. Патрон: E27 (керамічний)
Длина люстри - 860 мм
Ширина люстри - 540 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Прометей |
| Стан | Новий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Діаметр | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 3 767 ₴





