влевовправо
Новинка

Люстра підвіс на 1 лампочку. P3-74602/1P/AB+WT
- В наявності
- Код: P3-74602/1P
1 329 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра на ланцюгу на 1 лампочки стане чудовим доповненням інтер'єру як вітальні або спальні, так і кухні або їдальні. Люстра має кріплення за типом гачок, що дозволяє легко і швидко здійснити встановлення даної моделі підвісного світильника. На каркасі цвіт бронзи. У цій моделі підвісу встановлені три патрони Е27 з кераміки. Придбати лампочки для люстр і бра ви також можете у нас на сайті у відповідному каталозі.
Люстра підвіс на одну лампочку. Колір основи: антична бронза, колір плафону: білий (матовий). Патрон керамічний Е27. Підвіс чудово буде виглядати в їдальні, кухні, залі.
Діаметр люстри: 400 мм;
Висота люстри: 680 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Сатинове скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 см |
| Діаметр | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча |
- Ціна: 1 329 ₴



