
Класична люстра "свічка" на 5 лампочок. P5-N1999/5
- В наявності
- Код: P5-N1999/5
1 684 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Классическая люстра на цепи с отличными техническими характеристиками и изысканным дизайном. Декорирована элементами художественной ковки и крупными кристаллами искусственного хрусталя. Отлично подходит для освещения спальни, гостиной и детской комнаты.
Эксплуатационные качества
● Повышенная термостойкость плафонов и каркасных деталей.
● Оригінальні геометричні форми і безліч декоративних елементів у формі троянд.
● Можливість установки різних типів лампочок — LED, розжарювання та ін.
● Невимогливість до догляду і обслуговування.
Наша пропозиція
● Багатий асортимент освітлювальних приладів.
● Прийнятні розцінки на представлену світлотехніку.
● Довгострокова гарантія якості на товар.
● Можливість оперативного онлайн-замовлення.
● Представлені різні способи проведення оплати.
● Доставка здійснюється по всій Україні.
Готові прийняти ваше замовлення, звертайтесь!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 650 см |
| Діаметр | 400 см |
| Основні атрибути | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Прометей |
| Тип цоколя | E14 |
| Стиль виконання | Ампір |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодна енергозберігаюча |
- Ціна: 1 684 ₴






