влевовправо

Люстра "свічка" на 3 лампочки. P5-N2067/3/AB
- В наявності
- Код: P5-N2067/3
846 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра виконана у класичному стилі. На каркасі колір бронзи обрамлені скляні елементи. Вона чудово впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші та блиску. Дана люстра підійде як для високих, так і для середньої висоти стель. Люстра має кріплення планку та надійно фіксується на стелі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра "свічка" на ланцюгу з елементами декору. Колір основи: антична бронза. 3 патрона Е14. Люстра виконана в стилі "еклектика", вона розкішно виглядатиме на високих і середній висоти стелі.
Висота: 650 мм. Діаметр: 500 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Еклектика |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Прометей |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодна енергозберігаюча |
| Колір арматури (підстави) | Антична бронза |
- Ціна: 846 ₴



