
Классическая люстра "свеча" на 8 лампочек. P5-N2313/8/AB
- В наявності
- Код: P5-N2313/8
5 161 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Люстра виконана у класичному стилі. На каркасі кольору "антична бронза" розміщені підвіски з кришталю, який не мутніє з часом і зберігає перелив, за який так люблять кришталь. Вона чудово впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші та блиску. Дана люстра підійде як для високих так і для середньої висоти стель. Люстра має кріплення "під гачок" та надійно фіксується на стелі. Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Дана люстра чудово виглядатиме з лампочками типу "свічка на вітрі". Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра "свічка" на ланцюг з елементами кришталю. Колір основи: антична бронза. 8 патронів Е14. Люстра виконана в стилі "ампір", вона розкішно виглядатиме на високих і середньої висоти стелі.
Висота люстри із декором: 800 мм. Діаметр: 500 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Ампір |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодна енергозберігаюча |
| Колір арматури (підстави) | Антична бронза |
- Ціна: 5 161 ₴





