влевовправо

Люстра "свічка" на 4 лампочки. P5-N2360/4/AB
- В наявності
- Код: P5-N2360/4
819 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра виконана у класичному стилі. На каркасі колір бронзи обрамлені скляні елементи. Вона чудово впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші та блиску. Дана люстра підійде як для високих, так і для середньої висоти стель. Люстра має кріплення планку та надійно фіксується на стелі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра "свічка". Колір основи: антична бронза. 4 патрони Е14. Люстра виконана в стилі "модерн", вона розкішно виглядатиме на високих і середньої висоти стелі.
Висота люстри: 450 мм. Діаметр: 500 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір арматури (підстави) | Антична бронза |
- Ціна: 819 ₴



