
Класична люстра з абажурами і елементами кришталю. P13-1029/5/CH
- В наявності
- Код: P13-1029/5
5 699 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Стильна і оригінальна люстра з абажурами і елементами кришталю вигідно поєднує в собі тенденції класики і сучасності. Вона чудово впишеться в будь-який інтер'єр і забезпечить рівномірне і якісне освітлення приміщення будь-якого обсягу.
Особливості класичної світильники з абажурами і елементами кришталю
● Основа виконана у відтінку «хром», які чудово гармонує з білими абажурами.
● Модель розрахована на 5 лампочок, які забезпечать повноцінне освітлення всієї кімнати і прекрасну видимість.
● Ви можете використовувати лампочки розжарювання, світлодіодні енергозберігаючі.
Шикарний вибір в онлайн-каталогах магазину «Прометей»
● Ми намагаємося надати вам найкращі умови для вибору, тому регулярно поповнюємо наш асортимент.
● У наших каталогах представлені виключно товари, від перевірених компаній-виробників, тому ви захищені від шлюбу.
Створіть унікальний інтер'єр свого будинку разом з нами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Прометей |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 128 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодна енергозберігаюча |
- Ціна: 5 699 ₴






