
Класична люстра на ланцюгу з абажурами і елементами кришталю.P13-1680/8/CH
- В наявності
- Код: P13-1680/8
5 617 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Класична люстра з абажурами та кришталевими елементами. Класична люстра з абажурами та кришталевими елементами. Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона розкішно виглядатиме на високих і середній висоти стелі. Класична люстра з абажурами та кришталевими елементами. . Класична люстра з абажурами та кришталевими елементами. Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона розкішно виглядатиме на високих і середній висоти стелі. Класична люстра з абажурами. Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона розкішно виглядатиме на високих і середній висоти стелі. Люстра виконана у класичному стилі на ланцюгу на 6 лампочки. Вона чудово впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкіш та блиск. Підійде для інтер'єру вітальні, спальні або передпокою. Абажури виконані з міцного та якісного текстилю. Дана люстра підійде як для великих, так і для середньої висоти стель. Люстра має кріплення під гачок та надійно фіксується на стелі. Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Придбати лампочки до люстр ви можете у нас на сайті. Також до цієї люстри ви можете підібрати бра на нашому сайті.
Колір основи: хром. Колір абажур: білий. 8 патронів Е14. Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона розкішно виглядатиме на високих і середній висоти стелі.
Діаметр: 780 мм.
Висота: 1120 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 см |
| Діаметр | 78 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодна енергозберігаюча |
- Ціна: 5 617 ₴







