
Класична люстра з абажурами на 6 лампочок. P13-1604/4+2
- В наявності
- Код: P13-1604/4+2
3 901 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Класична люстра з абажурами. Люстра виконана в стилі "арт-деко", вона розкішно виглядатиме на високих і середній висоти стелі. Люстра виконана у класичному стилі на ланцюгу на 6 лампочки. Вона чудово впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкіш та блиск. Підійде для інтер'єру вітальні, спальні або передпокою. Абажури виконані з міцного та якісного текстилю. Дана люстра підійде як для великих, так і для середньої висоти стель. Люстра має кріплення під гачок та надійно фіксується на стелі. Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Придбати лампочки до люстр ви можете у нас на сайті. Також до цієї люстри ви можете підібрати бра на нашому сайті.
Діаметр: 850 мм. Висота: 1370 мм.
Колір основи: хром.
Колір абажур: білий. 6 патронів Е14
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Прометей |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 85 см |
| Висота | 137 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодна енергозберігаюча |
- Ціна: 3 901 ₴





