влевовправо

Класична люстра "свічка" на 5 лампочок P5-N2650/5/WG
- В наявності
- Код: P5-N2650/5
3 307 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична люстра "свічка" на ланцюгу з елементами кришталю. Колір основи: золота патина. 5 патронів Е14 пластиковий. Люстра виконана в стилі "ампір", вона буде розкішно виглядати на високих і середньої висоти стелі.
Висота люстри з декором: 830 мм Висота: 530 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Ампір |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Прометей |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 53 см |
| Висота | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Колір арматури (підстави) | Золота патина |
- Ціна: 3 307 ₴








