влевовправо

Класична люстра "свічка" на 5 лампочок P5-C0385/5/AB
- В наявності
- Код: P5-C0385/5
1 242 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична люстра "свічка" на ланцюгу з елементами декору. Колір основи: антична бронза. 5 патронів Е14 пластикових. Люстра виконана в класичному стилі , вона буде розкішно виглядати на високих і середньої висоти стелі.
Висота люстри: 550 мм. Діаметр: 490 мм
Висота люстри: 550 мм. Діаметр: 490 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
| Колір арматури (підстави) | Антична бронза |
- Ціна: 1 242 ₴





