влевовправо

Світлодіодна (LED) люстра Прометей P5-YT056/7/7X12W
- В наявності
- Код: P5-YT056/7
2 148 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна (LED) люстра "Прометей" P5-YT056/7. Виготовлена з металу з каучуковим обрамленням під яким ховаються LED стрічки.
Параметри люстри:
• колір - білий
• потужність - 84 W
• діаметр -57 см
• висота - 17 см
Параметри люстри:
• колір - білий
• потужність - 84 W
• діаметр -57 см
• висота - 17 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 84 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Діаметр | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | каучук |
| Призначення | Для бару Для ванної Для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для офісу Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Тераса Універсальне |
- Ціна: 2 148 ₴




