влевовправо

Світлодіодна (LED) люстра Прометей P5-YT130/5/WT
- В наявності
- Код: P5-YT130/5
2 829 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Необычная и стильная люстра выполнена в стиле "модерн". Станет отличным дополнением современного и яркого интерьера как детской комнаты или спальни, так и гостиной или зала. В данной модели люстры отсутствуют классические патроны - используется технология LED (модули и ленты). Так же установлен блок управления люстрой - вы можете переключать предустановленные режимы свечения, что позволяет выбрать оптимальное количество света необходимое в данный момент. В свою очередь благодаря пульту вы можете комбинировать различные режимы свечения на свое усмотрение. Колір каркаса люстри - білий і завдяки цьому підійде під будь-яку світлу колірну гамму. Завдяки кріпленню за типом "планка" Ви можете легко і надійно встановити люстру на будь-який тип стелі.
Світлодіодна (LED) люстра Прометей на 5 рожков. Колір каркасу - білий. Режими світіння - білий теплий білий нейтральний,Led лампочки.
Висота люстри - 140 мм
Діаметр люстри - 740 мм
Світлодіодна (LED) люстра Прометей на 5 рожков. Колір каркасу - білий. Режими світіння - білий теплий білий нейтральний,Led лампочки.
Висота люстри - 140 мм
Діаметр люстри - 740 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 74 см |
| Висота | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | каучук |
| Тип лампи | LED стрічки |
| Призначення | Для бару Для ванної Для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для офісу Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Тераса Універсальне |
- Ціна: 2 829 ₴








