
Люстр лофт на 5 лампочок P13-RM1711/5/BK
- В наявності
- Код: P13-RM1711/5
2 176 ₴
- +380 (63) 033-00-01
Люстра на ланцюгу (підвісна) на п'ять лампочок виконана в стилі "лофт" стане відмінним доповненням інтер'єру як вітальні або кухні, так і спальні або передпокою. Патрони типу Е14 зарекомендували себе своєю довговічністю, надійністю і стійкістю до перепадів температур і напруги. Ви без будь-яких проблем зможете використовувати потужну лампочку в даній люстрі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті. Люстра має кріплення "під гачок", що дозволяє легко, швидко та надійно встановити її під будь-який тип стелі. За бажання або необхідності ви можете зменшити довжину підвісу вкоротив ланцюг.
Підвісна люстра на ланцюгу на п'ять лампочок. Стиль – Лофт. Колір каркасу – чорний. Тип патрона - Е14
Висота люстри - 900 мм
Діаметр люстри – 450 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Прометей |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 90 см |
- Ціна: 2 176 ₴



