влевовправо

Бра-свічка зі скляним каркасом P13-RM0330/1W/CLEAR
- В наявності
- Код: P13-RM0330/1W
819 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Элегантная и стильная бра-свеча выполнена в стиле "арт-деко" прекрасно дополнит светлый интерьер как спальни или гостиной, так и обеденного зала или лестничного пролета в частном доме. Каркас и рожки бра сделаны из прочного стекла, что в свою очередь делает ее неординарной и изысканной. Декоративные подвески данной модели бра выполнены из настоящего хрусталя которые добавляют блеска и роскоши как самому бра, так и интерьеру комнаты в которой оно установлено. Бра имеет крепление под планку, что позволяет легко и надежно установить светильник на любой тип покрытия. Придбати лампочки до бра і люстр так само можна у нас на сайті
Бра-свічка на планці зі скляним покриттям і декором з кришталю. Колір основи - скло+хром. Тип патрона Е14.
Ширина - 230 мм
Висота - 250 мм
Бра-свічка на планці зі скляним покриттям і декором з кришталю. Колір основи - скло+хром. Тип патрона Е14.
Ширина - 230 мм
Висота - 250 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло/кришталь |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
- Ціна: 819 ₴




