влевовправо

Торшер з абажуром на 1 лампочку P13-RM1042/1F/AB
- В наявності
- Код: P13-RM1042/1F
4 651 ₴
+380 (97) 920-81-41
- +380 (63) 033-00-01
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер в класичному стилі стане ідеальним доповненням інтер'єру як на прикроватном столику в спальні, так і в робочому кабінеті або залі. Абажур даного торшера виконаний з якісного текстилю білого кольору з декоративними оборками у вигляді сріблястої тасьми по краях самого абажура. У даній моделі люстри встановлений один патрон типу Е14 , які в свою чергу зарекомендували себе надійними, а так само стійкими до перепадів напруги і підвищених температур. Ви без праці можете використовувати потужну лампочку в цій настільній лампі. Сам каркас люстри прикрашений декоративними елементами з кераміки і склопластику.
Торшер в класичному стилі з абажуром. Тип патрона Е14. Колір каркасу - білий з золотою патиною
Висота лампи - 1600 мм
Діаметр абажура - 370 мм
Торшер в класичному стилі з абажуром. Тип патрона Е14. Колір каркасу - білий з золотою патиною
Висота лампи - 1600 мм
Діаметр абажура - 370 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Стиль виконання | Ампір |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Висота | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED, енергозберігаючі, розжарювання |
| Колір арматури (підстави) | Антична бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
- Ціна: 4 651 ₴




